Slider

O nas

SOLAR STOLARKA-OSŁONY PREMIUM to firma produkcyjno-handlowo-usługowa, powstała w Gorzowie Wielkopolskim w roku 2011. Naszą specjalnością jest sprzedaż i montaż systemów dekoracji okiennych – wewnętrznych i zewnętrznych. Zajmujemy się sprzedażą Okien, Drzwi, Rolet, Żaluzji, Plis i Markiz, Osłon Screen wykonując również ich montaż u klienta.

Wszystkie nasze produkty powstają dzięki wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy najwyższą jakość dla każdego produktu i usługi.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy budowlane, a także deweloperów. Nasze produkty dostępne są w standardowych wielkościach, realizujemy również zamówienia indywidualne, w których to klient określa rozmiar otworu, a my wykonujemy pasujące do niego osłony. Klienci z Gorzowa Wielkopolskiego i sąsiednich miejscowości mogą nam powierzyć montaż zamówionych produktów, jak również zlecić kompleksowy montaż okien i drzwi. 

SYSTEMY OSŁONOWE

Specjalnością firmy SOLAR są systemy osłonowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Kompleksowo zrealizujemy każde zamówienie na system osłonowy dla domu, biura i firmy. Nasi doradcy pomogą wybrać najlepsze rozwiązania, 

Systemy osłonowe gwarantują prywatność, chroniąc mieszkańców lub pracowników przez wzrokiem innych osób. To również doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się jako ochrona przeciwsłoneczna. Polecamy nasze systemy osłonowe wszędzie tam, gdzie liczy się elastyczne podejście do potrzeb Klienta, a także wykonanie produktu na zamówienie w niestandardowych rozmiarach. Do dyspozycji oddajemy Państwu szeroki wybór materiałów, z których mogą powstać plisy, rolety zewnętrze, wewnętrzne, a także żaluzje fasadowe.

 

 

 

SOLAR LOGO 1 155x134